sokak hayvanları Arşivi

4 Ekime Özel 30 Adet 15 Kg Mama Çekilişi

mama çekilişi

mama çekilişi

4 ekim hayvanlar gününe özel sokakta yaşayan kedi ve köpeklerimize çekiliş ile 30 adet 15 kg mama gönderilecektir. Onlar ile fotoğraf çek yükle, katılım şartlarını yerine getir ve onlar adına 15 kg mama kazan…                                                  

 

-Yarışma fotoğrafını Repost etmek.
-Yarışma fotoğrafının altına 2 arkadaşını etiketlemek.
-Petihtiyac sayfasını etiketleyerek sokaktaki dostlarımızla olan fotoğrafınızı paylaşmak. (dilerseniz yalnız onlarıda çekebilirsiniz).
-Petihtiyac sayfasını takip etmek.

Not: Sonuçlar 5 ekim’de açıklanacaktır. Katılma şartlarını yerine getirmeyenler çekilişe girmeye hak kazanamayacaklardır.

 

Sokaktaki Kedi ve Köpeklerimiz için 1 Kap Mama 1 Kap Su

Sokaktaki canlar

Sokaktaki Kedi ve Köpekler

Sokaktaki Kedi ve Köpeklerimiz için 1 Kap Mama 1 Kap Su

 

Türkiye’de çok sayıda sevgiye ve besine ihtiyaç duyan sokakta hayvanlarımız bulunmaktadır. Onlara bakmak herkesin sorumluğundadır. Petihtiyac.com ailesi olarak sokaktaki dostlarımızı yalnız bırakmamak adına çeşitli sosyal sorumluluk projelerine katılmaktayız. Bunlardan biri Türkiye’deki siz hayvan severlerimiz sayesinde gerçekleşmektedir. Türkiye’nin her yerinden bizi tercih eden müşterilerimize sokaktaki canlar için mama göndermekteyiz. 1 kap mama 1 kap su projesi siz değerli hayvan sever dostlarımızın yardımı ile Türkiye’nin her yerine dağılmaktadır. Siparişleriniz ile birlikte gönderdiğimiz mamalar ile şuanda her ay 3 ton mama bağışı yapmaktayız.

Yazın sıcakların artması ile birlikte sokaktaki dostlarımızın su ihtiyacı çok fazla olduğun dolayı petihtiyac olarak 200 tl ve üzeri bütün alışverişlerinizde hazneli mama ve su kabı gönderilmektedir. Hazneli mama ve su kabı sokaktaki canlarımızın su ihtiyacını karşılamak için gönderilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde sokaktaki canlarımız su ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden verdiğiniz siparişler ile hazneli su kaplarımız sokaktaki canlarımıza ulaşmaktadır. Sokaktaki canlarımızın sevgiye her daim ihtiyaç duyduğunu unutmamız gerekmektedir. Hayvanlar kesinlikle bir hediye değildir, özel günlerde kesinlikle hayvanlarımızı hediye olarak alınmasını istemiyoruz ve önermiyoruz. Bunun nedenlerinin birinin ilk hayvan bakma tecrübesi olan kişilerin bu canlara bakamaması ve onları terk etmesidir. İkinci bir nedeni ise barınakta çok sayıda terk edilmiş canlarımız bulunmaktadır, bu canlarımızı sahiplenerek onlara mutlu bir yaşam imkanı sunabilirsiniz. Hayvan bakmanın çok sayıda sorumluluğu olduğunu bilmenizi isteriz…