İnternetten Pet Shop, Kedi ve Köpek Maması Siparişi Vermek

Kedi ve köpek

Pet Shop

İnternetten Pet Shop, Kedi ve Köpek Maması Siparişi Vermek

 

Gelişen internet teknoloji ile birlikte günümüzde e-ticaret alışverişleri her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Avrupa ve bazı gelişmiş ülkelerde e-ticaret alışverişleri  %50 rakamlarına ulaşmıştır, Türkiye’de şuanda bu rakamlar %20 civarındadır. Petihtiyac.com olarak bizimde hizmet vermiş olduğumuz pet shop kategorisinde internet siparişleri %10 civarindadır. Pet shop kategorisinde her ay yaklaşık %50 internet alışverişlerinde büyüme söz konusudur. Bu büyümenin en büyük nedenlerinden biri istediğiniz ürünleri kolaylıkla pet shop sitelerinde bulabilmektir. Petihtiyac.com olarak yaklaşık 12 bin çeşit kedi ve köpek ürünleri bulunmaktadır. Bunların dışında kedi maması, köpek maması ve kedi kumları gibi düzenli alınması gereken ağır ürünler özellikle bayanların taşımasını zorlaştırdığı için internet siparişi ile kargo firmaları yolu ile direk kapılarına kadar gelmektedir, böylelikle ağır pet shop ürünlerini taşımak durumunda kalmamaktadırlar. İnternet alışverişlerinde güven nedeni ile bazı müşterilerimiz ödeme bilgilerini paylaşmak istemiyorlar, bu durum şuanda kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödemesi ile çözülmüştür. Müşteriler ürünlerini teslim aldıktan sonra ödemelerini yapıyorlar.  Gelişen lojistik teknolojisi ile kargolar artık özellikle büyük şehirlerde çok kısa sürelerde teslimat yapmaktadır. Kargonuz km aralığına göre teslimat sürelerinde değişimler olmaktadır.

Pet shop alışverişlerinde siparişlerinizde ekstra indirimler ve hediyeler kazanılmaktadır. Petihtiyac.com üzerinden yapacağınız her alışveriş için ekstra %10 indirim sunulmaktadır. Pet card ile her alışverişinizde ekstra %10 indirim kazanabiliyorsunuz. Sipariş ödemelerinde taksit seçeneği ile peşin fiyatına 6 taksit ödeme imkanınız bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz pet shop siparişleri 15:00’a kadar vermeniz durumunda aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Ürünlerin patlak çıkması durumunda kargo tutağı ile ücretsiz değişimi yapılmaktadır. Aldığınız ürünler ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğiniz, iade veya değişim isteğini ücretsiz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kolay iade seçeneği ile aldığınız her ürünü iade edebiliyorsunuz.

Anadolu’nun bazı şehirlerinde yaşayan müşterilerimiz, pet shop ürünlerini bulmakta çok zorlanıyorlar. Küçük şehirlerde kedi maması veya köpek maması bulmak bile neredeyse imkansız denilecek halde, sadece yemcilerde mama bulunmaktadır. Fakat internet üzerinden gerek ithal gerek ise yerli bütün mamalara çok kolay ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ulaşım konusunda 3-4 gün gecikme olsa dahi kolaylıkla istediğiniz her türlü pet shop malzemesini satın alabiliyorsunuz. Günümüz internet teknolojisi ile kedi ve köpeklerimiz için bütün ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabiliyoruz.

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.