En İdeal 10 Kedi Su Kabı

Kediler doğaları gereği seçici varlıklardır. Kedi su kabı tercihin yaparken kedimize uygun ve onun su içerken rahat edeceği bir su kabı tercih etmeliyiz. Kedi su kabı tercihi kedimizin sağlıklı ve konforlu hissetmesi için çok önemlidir. Kediniz için suluk tercihi neden önemlidir isimli yazımıza da göz atabilirsiniz.

Aşağıda kediler için en ideal 10 su kabını listeledik kediniz için uygun olanını seçmeniz onun mutluluğu ve sağlığı için önemlidir.

1. Porselen Kedi Mama Su Kabı

seramik kedi su kabı

Porselen su kapları çeşitli boyutlarda bulunması mümkün olan ekonomik, temizliği çok kolay ve sağlıklı kedi su kaplarının başında gelir. Ağır oldukları için devrilmeleri zordur. Kedinizin burun yapısına göre uygun bir seramik kedi suluğu bulmanız mümkündür. Fiyat aralıkları 25TL ile 80TL arasındadır.

Porselen kedi mama ve su kapları için tıklayın.

2. Otomatik Kedi Su Kabı

otomatik kedi suluğu

Otomatik su kapları gün içinde tekrar tekrar kedi suluğu kontrol etmek istemiyorsanız idealdir. Pahalı ve uygun modelleri bulunmakla beraber filtreli ve filtresi modelleri de bulunuyor. Suyu devir daim ettirerek oksijen oranının yüksek kalmasını sağlıyor ve filtresi ile suyu temiz tutuyor bu şekilde kötü kokularda oluşmamış oluyor. Çeşitli markaların çeşitli fiyatlarda modelleri var. Bu ürünü alırsanız kediniz çok rahat edecek ama belirli aralıklar ile filtre değişimi yapmayı da unutmamalısınız. Otomatik bir kedi su kabı için yaklaşık 200 TL ‘yi gözden çıkarmanız gerekli. Sevimli dostunuz için her şeye değer değil mi?

Trixie otomatik kedi mama ve su kabını incelemek ve satın almak için tıklayın.

3. Çelik Su Kabı

çelik kedi su kabı

Temizliği çok kolaydır, bakteri oluşumu en zor yüzeylerden biridir. Ekonomiktir ve her boyda bulmanız mümkün ayrıca devrilmesi neredeyse imkansızdır ve zeminde kayması da zordur bu yönleri ile en çok tercih edilen kedi mama ve su kaplarındandır. İkili olarak satılanların bir yanlarına kuru mama bir yanlarına su koyarak kedinizin kuru mama sonrası su ihtiyacını da karşılamış olursunuz.

Metal mama ve su kaplarını incelemek için tıklayın.

4. Hazneli Su Kabı

hazneli kedi su kabı

Hazneli su kapları özellikle çalışan insanlar için çok uygundur kedinizin gün boyunca susuz kalmasının önüne geçmiş olursunuz. Bu ürünü kuru mama için de kullanabilirsiniz. Özellikle evinizden bir iki gün uzakta kalacağınız zamanlarda kedinizi emanet edecek birisini bulamıyorsanız gerçek bir cankurtaran olabilir. Çeşitli fiyatlarda bulmak mümkün ama çok ucuz modellerinde plastik kokusu kediniz için biraz itici olabilir. Hazneli kedi su ve mama kabı fiyatları farklı fiyatlarda bulunabilir 50 TL civarından başlayıp 100TL ye kadar fiyatları çıkıyor.

Hazneli mama ve su kaplarını incelemek için klayın.

5. Çelik Otomatik Suluk

çelik otomatik kedi suluğu

Çelik otomatik suluk ile kedinizin su kabına uzun aralıklar ile uğrayacaksınız. Çeliğin bakteri oluşumunu engelleyen yüzeyi ve otomatik suluğun özellikleri kedinize oldukça keyifli bir su içme deneyimi yaşatır. Suyu sürekli akar vaziyette tutarak kedinize su içme deneyimini bir oyuna çevirmek için imkan da vermiş olursunuz. Fiyatları biraz pahalı.

Pioneer otomatik mama ve su kabı için tıklayın.

6. Ferplast Izar Bowl İkili Seramik Mama Kabı

Evinizin dekoruna uygun bir kedi suluğu bulmanız çok kolaydır. Özenle döşediğiniz evinizde kullanacağınız porselen kedi sulukları evinizin tasarımı ile uyum sağlar. Kediniz içinde sağlıklı ve konforlu bir su kabı seçeneği sunar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, ağır olduğu için devrilmesi zordur. Her boyda ve fiyatta bulmanız mümkün porselen kedi mama ve su kaplarının fiyatları 25 TL den başlayıp boyutuna ve tasarımına göre değişiyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

7. Trixie Depolu Plastik Kedi Köpek Su Kabı

depolu kedi su kabı

Depolu plastik su kapları ekonomik fiyatları ile hem su kabı olarak kullanılabilir hem de kuru mama kabı olarak kullanılabilir. Depolu plastik kedi su kaplarını farklı fiyatlara bulmak mümkün ama kaliteli bir plastiğe sahip olsun ve dayanıklı olsun istiyorsak 70-80 TL civarında bir parayı gözden çıkarmamız gerekiyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

8. Rogz Bowlz Melamin Fishcake Kedi Mama Su Kabı

melamin kedi mama su kabı

Kırılmaya, çizilmeye karşı dayaklı ve uzun süreli kullanım için tasarlanmış olan melamin kaplar uzun yıllardır insanlar için de vazgeçilmez olmuştur. Kedilerimiz içinde melamin kaplar kedi sahiplerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Ekonomiktir ve çok çeşitli tasarımlara sahiptir. Melamin kedi suluğu fiyatları 30TL civarından başlayıp boyutuna ve tasarımına göre fiyatları yükseliyor.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

9. Pioneer Pet Otomatik Mama ve Su Kabı 1,8 Lt

otomatik kedi su mama kabı

Otomatik mama ve su kabı ile kediniz mama ve su keyfini tek bir kapta yaşar. Özellikle kuru mama tüketen kedilerde kuru mama sonrası hemen suya yönelme gözlemlenir. Bu su ve mama kabı ile kediniz kuru mama sonrası tam anlamı ile konforu yaşayacak. Her otomatik ürün gibi bu ürünlerinde fiyatları yüksek 300TL üzeri ama kedimizin bizimle çok uzun süre yaşayacağını düşünürsek çok da önemli bir miktar değil.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

10. Moderna Eco Plastik Kedi Köpek Mama Kabı

plastik kedi su mama kabı

Plastik su kapları ucuz fiyatları ve renk seçenekleri ile kedi sahiplerinin tercihleri arasında ilk 10 da yer alır.

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.