Acana Büyük Kedi Ve Köpek Mamaları

Acana Büyük Kedi Ve Köpek Mamaları

Acana Kedi Ve Köpek Mamaları

Acana kedi mamalarında şimdi mama saklama kovası hediye, büyük boy mamaların bayatlamaması ve her daim taze kalması için şimdi mama saklama kovası hediyeli.

Acana Mamaları

Acana kedi ve köpek maması, Kanada’nın taze yöresel içerikleri ile ödüllü NorthStar mutfaklarımızda hazırlanan, yeni bir standardı temsil eden, et ve protein açısından zengin, bildiğimiz tanıdığımız insanlar tarafından yetiştirilen veya yakalanan, her gün mutfaklarımıza taze olarak getirilen etler, kümes hayvanları, yumurta ve balıklar kullanılarak hazırlanmaktadır.

Acana Kedi ve köpeğinizin en iyi sağlık durumunda olması için zengin bir besleyicilikte protein ve yağ çeşitliliği sağlar.

Dondurularak kurutulmuş ciğer eklentisi zor beğenenler için idealdir.

ACANA’yı seveceğinizi düşünüyoruz. Daha da önemlisi asıl küçük dostunuzun çok seveceğini düşünüyoruz.

Önemli Bilgiler

25 yıllık güven geleneği ile Champion Petfoods, açık ve güçlü bir misyon ile evcil hayvan mamaları ödüllü üreticisidir.

Taze yöresel içeriklerden Biologically Appropriate kedi ve köpek mamalarımızı, baştan sona kendi ödüllü mutfaklarımızda hazırlarız.

Misyonumuz köpek mamasında yeni bir standardı temsil etmektedir. Köpeğinizi iki açıdan besleyecek şekilde tasarlanmıştır.

İlk olarak, evrimine uygun olarak et ve protein açısından zengindir. İkinci olarak ise, yerel tedarikçiler tarafından yetiştirilen ve toplanan her gün mutfaklarımıza taze olarak getirilen içerikler kullanılarak hazırlanmaktadır.

ACANA’yı seveceğinizi düşünüyoruz. Daha da önemlisi asıl köpeğinizin ve kedinizin çok seveceğini düşünüyoruz.

Batı Kanada’nın dağ eteği çiftlikleri, bereketli geniş düzlükleri ve soğuk berrak suları, hem ilhamımızın hem de içeriklerimizin kaynağıdır.

Diğer herhangi bir evcil hayvan maması üreticisinden farklı olarak, yöresel otantik taze içeriklerimiz besin maddelerini en doğal halleriyle temin ederek kedi veya köpeğinizin doğal beslenmesini yansıtır.

Serbest dolaşan kümes hayvanları, kuluçka yumurtaları, çiftlikte yetiştirilen etler, serbest avlanan balıklardan bol güneş alarak yetişen meyve ve sebzelere kadar tüm ürünler insan tüketimi için uygun, taze ve koruyucu içermeden faydalarla yüklü olarak mutfaklarımıza gelmiştir.

En gelişmiş taze gıda işleme teknolojileri ile donatılmış ödüllü NorthStar mutfaklarımız taze yöresel içerik misyonumuza uygun olarak, çiftçilere kolay ulaşabilmemizi sağlayan Alberta’nın dinamik tarım bölgesi içinde yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.