kedifilesi

Trixie Kedi Cam Koruma Ağı

Kediler çok meraklı canlılar oldukları için cam ve balkonlara çıkarak dış dünyayı izlemeye heveslidirler. Bu keşifler sırasında dışarıda gördükleri kuş, böcek ve diğer küçük canlıları da av olarak algılarlar. Vahşi ataları gibi mükemmel birer avcı olan kedilerin bu nitelikleri hem merak hem de özgürlük istekleri ile birleştiğinde balkon ve camlardan atlayarak kaçmaları olağan gözükür. Kediler yüksekten atladıklarında dört ayak üzerine düştükleri doğrudur ama bu hareket ciddi yaralanmalara neden olabileceği gibi ölümle de sonuçlanabilir. Dolayısıyla kedinizin pencere ve balkonlardan düşmesini önlemek için tedbir almanız şarttır. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun kedinizin güvende kalmasını sağlamak için kedi koruma filesi kullanmanızı öneririz. Bunun için ise tercihiniz Trixie Kedi Cam Koruma Ağları olsun.

kedifilesi1

Kedi Koruma Filelerinin İşlevleri

Tüm kediler camdan dışarıyı izlemeye bayılırlar. Ama dışarıda dikkatlerini çeken herhangi bir şey gördüklerinde camdan atlama eğilimleri de fazladır. Ayrıca kediler zaman zaman dış dünyayı keşfetmek ve özgür olmak için de dışarıya çıkmak isterler. Özellikle çiftleşme dönemlerinde kedilerin cam ve balkon gibi kaçış yollarını keşfederek firar girişiminde bulundukları sıkça rastlanılan bir durumdur. Evden kaçmak ve yüksekten atlamak kediler için çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Ev içindeki konforlu yaşama alışmış olan kedilerin sokakta kendilerini korumaları zordur ve başlarına gelebilecek herhangi olumsuz bir durum eve geri dönmelerini engelleyebilir. Ayrıca çok iyi birer atlayıcı olan kediler cam ve balkonlardan düşerek bacaklarını kırabilmekte ya da görünürde bir yaralanma olmasa da iç kanama gibi ciddi sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu da kedilerin ömürlerinin kısalmasına neden olmaktadır. Bu gibi tehlikeli durumların önüne geçmek ve kedilerin güvende olmasını sağlamak için ise kedi fileleri ya da kedi koruma ağları pencere ve balkonlara kurulmaktadır. Siz de kedinizi güvende tutmak ve kaçma ile düşmeleri önlemek için Trixie kedi koruma filelerinden yararlanabilirsiniz.

kedifilesi2

Trixie Kedi Koruma Ağlarının Özellikleri

Kedinizin düşme ya da kaçma ihtimalinin olduğunu pencere ya da balkon gibi alanların kapanmasını sağlayan Trixie kedi cam koruma ağları sevimli dostunuzun güvenliği için tasarlanmıştır. Trixie koruma fileleri ip şeklinde görünür. Fakat bu ürünler ip içerisinde tel barındırdığı için yıpranmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Böylece kediniz fileyi ısırıp tırnak geçirse de ağ parçalanmaz. Trixie marka bu dayanıklı ürünler diğer cam telleri ile filelere göre oldukça sağlamdır. Ayrıca ağların kesişim noktalarındaki düğümler açılmaz ve hep aynı şekilde kalır. Yani kediniz bu düğümlere asılarak filede delik açamaz. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan Trixie kedi cam koruma ağları güneş ışınlarına ve hava şartlarına karşı da maksimum dayanma gücüne sahiptir. 3 X 3 santimetre küçük karelerden oluştuğu için yavru kedilerin de güvenliğini sağlayan bu ürün bağlantı aparatları ile birlikte elinize ulaşır. Transparan çeşitleri de bulunan Trixie kedi cam koruma fileleri ile diğer KEDİ GÜVENLİK ÜRÜNLERİ sitemizde uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

KEDİLERİN KAYBOLMASI NASIL ÖNLENİR? KAYIP KEDİ NASIL BULUNUR? yazımız da ilginizi çekebilir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.